Albeni Taksi akıllı cihazlarla seyahat etmenizi kolay ve güvenli hale getiren şoför ve yolcuyu tam zamanlı buluşturmayı amaçlayan bir uygulamadır.

iPhone için App Store’dan, Android telefonunuz için Play Store’dan Albenitaksi uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra, üye olurken verdiğiniz cep telefonu numaranıza gelen SMS kodunu uygulamaya girmeniz yeterlidir. Siz çıkış yapmadığınız sürece Albenitaksi uygulaması sizden tekrar SMS onayı talep etmez. “Taksi Çağır” ekranından taksinizi çağırabilir ve yolculuğunu başlatabilirsiniz. “Menü” ekranından Albenitaksi’nin diğer işlevlerine de ulaşabilirsiniz.

Hayır. Albeni Taksi ücretsiz bir uygulamadır. Seyahatinizin gerektirdiği yolculuk ücretiniz haricinde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Şimdilik Bolu’dayız. Diğer şehirlerde de kullanabilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sürücüler müşterilerle ilgili çağrı esnasında şu bilgileri görür: Müşterinin uygulamadaki ilk adı, soyadının baş harfi ve haritada taksi çağırdığı nokta. Bu bilgiler sürücü ve yolcunun konumlarını teyit etmeleri ve buluşmaları için gereklidir. Çağrı sona erdikten sonra bu bilgiler gözükmez.

Sürücü sisteme girdikten sonra sürekli olarak yolcuların puan ve yorumlarıyla denetlenir. Yolcular 5 üzerinden puan vererek sürücüleri notlar, ortalaması 4,5 yıldızın altında kalan veya puanı yüksek dahi olsa önemli hatalar yapan sürücüler sistemden çıkartılır.

Hayır. Çağrı esnasında neyle ödeyeceğin görünmez. Sizi almaya gelen takside pos cihazı varsa kredi kartı kullanabilirsiniz

Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin. Albeni Taksi ile yaptığın yolculukların detayları uygulamada tutulur, böylelikle bir şey unuttuğunda müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla sürücüye ulaşabilirsin.

 Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin. Ayrıca uygulama içinde Yardım>Öneri ve Şikayet alanından bize yazabilirsin.

Çağrınız kabul edilene kadar çağrınızı sonlandırabilirsiniz. Çağrınız kabul edildikten ve taksi size doğru gelirken çağrınızı iptal etmemeniz beklenmektedir. Belli kurallara bağlı kalınacak şekilde geçerli bir neden belirterek yaptığınız çağrıyı reddetme imkanınız olacaktır. Bu konudaki sınırlamalar ayrıca belirtilecektir.

Nakit olarak ödeyebilirsiniz. Takside Pos cihazı bulunması halinde kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Albeni taksi olarak ödeme seçenekleri üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. 

Çağrınız kabul edildikten sonra taksiniz sizi alana kadar uygulama üzerinden güvenlik ve kvkk gereği VoIP(Voice Over Internet Protocol) ile iletişim bilgileriniz gizli kalacak şekilde internet üzerinden sesli görüşme yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeler hizmet kalitesi açısından kayıt altına alınacaktır.

Çeşitli kampanya, promosyonlarımız olacaktır. Bizi takipte kalın

Sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz