Albeni Taksi akıllı cihazlarla seyahat etmenizi kolay ve güvenli hale getiren şoför ve yolcuyu tam zamanlı buluşturmayı amaçlayan bir uygulamadır.

Sitemizde bulunan formu eksiksiz doldurmanız, istenen evrakları göndermeniz yeterli olacaktır. İlgili birimimiz inceleyip en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Albeni Taksi ücretsiz bir uygulamadır. Albeni Taksi uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz yolculuklarınızda Katılım Sözleşmesiʼnde belirtilen komisyon dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Şimdilik Boludayız. Diğer şehirlerde de kullanabilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Evet, çağrı yapan yolcuya giden rotayı, araç ve yolcu konumunu, ödeme şeklini görebilirsiniz. Ayrıca ‘Önceki Yolculuklarınızın’ ekranından geçmiş yolculuklarınızın detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Komisyon, sadece Albeni Taksi sistemi üzerinden gerçekleşen yolculuklardan alınır. Albeni Taksi harici yolculuklardan komisyon alınmaz.

Yolcu almaya müsait olmadığınız veya ödeme şeklini kabul etmediğiniz durumlarda gelen çağrılara cevap vermeyebilir veya reddedebilirsiniz.
Meşgul: ‘Araçta Yolcu Var’ anlamına gelir. Ayrıca Şoför değişimi, tamir-bakım gibi hallerde, durumunuzu “Meşgul” e alabilirsiniz. Bu durumdayken taksiniz aktif olmadığı için yolculuk çağrıları almazsınız.
Uygun: Çağrı almaya uygun demektir. Taksinin aktif olduğu anlamına gelir.

 Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin. Ayrıca uygulama içinde Yardım>Öneri ve Şikayet alanından bize yazabilirsin.

Çağrı yapan müşterinin konumuna en yakın kayıtlı taksilere yönlendirilir. Belirli zaman içinde çağrı alanı genişletilir.

Müşterilerinizin sizi puanlaması, ve size yorum yapması mümkündür. Puan ve yorumlar ilgili birimimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Yüksek puan ve olumlu yorumlar tercih edilme sebebiniz olacaktır. Ayrıca sistemde kalmaya devam edebileceksiniz. Zamanla promosyon, kampanya ve çekilişlerimizden yararlanma şansınız olacaktır.

Kayıt imzalanan Taksi Yönetim Merkezi sözleşmesi ile plaka sahibine yapılır. Taksi şoförleri ise plaka sahiplerine karşı sorumludurlar.

Size gelen çağrıyı kabul ettikten sonra yolcunuzu alana kadar uygulama üzerinden güvenlik ve kvkk gereği VoIP(Voice Over Internet Protocol) ile iletişim bilgileriniz gizli kalacak şekilde internet üzerinden sesli görüşme yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeler hizmet kalitesi açısından kayıt altına alınacaktır.

Çeşitli kampanya, promosyonlarımız olacaktır. Bizi takipte kalın

Sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz